7
Yorum Yapabilir / Soru Sorabilirsiniz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Jin. Opr. Dr. Özgür KartalSelmaCaglaJin. Opr. Dr. Özgür KartalSema Recent comment authors
  Subscribe  
Bildir
Jin. Opr. Dr. Özgür Kartal
Ziyaretçi

özgür hocam merhaba internette araştırma yaptım sizin yaptığınız yöntem ile diğerleri çok farklı görünüyor. Sizin ameliyatlarda lokal anestezi ile yapılabiliyormu. çünki baya bir ameliyat gibi görünüyor yaptıklarınız küçük bir işlemmiş gibi gelmedi bana. teşekür ederim

Sema
Ziyaretçi
Sema

Merhaba dr bey. İç dudakta sarkma ameliyatı olmak istiyorum koçaelinden gelecem aynı gün geri dönebilirmiyim yoksa bir gün yatmam gerekirmi teşekür ederim

Jin. Opr. Dr. Özgür Kartal
Ziyaretçi

sema hanım iç dudak estetiği ameliyatı olan hastalarımızın hastanede yatmasına gerek olmuyor aynı gün hastalarımız taburcu oluyor. kocaelinden sakaryadan boludan, hatta türkiye dışından çok daha uzak yerlerden gelip işlem sonrası dönen hastalarımız var rahatlıkla gelebilirisiniz.

Cagla
Ziyaretçi
Cagla

Merhaba Ozgur Bey benim sorunum ic dudaklarin sarkik olmasi ve artik labioplasti ameliyatini yaptirmaya karar verdim. Gorusmeye gelmek istiyorum fakat gelmeden once hastalarinizin oncesi ve sonrasi fotografini mail yoluyla iletme sansiniz var mi?

Jin. Opr. Dr. Özgür Kartal
Ziyaretçi

yaptığımız ameliyatların resimlerini web sitemizden inceleyebilirsiniz. web sitemizdeki resimler hastalarımızdan izin alınarak koyulmuştur. yaptığımız ameliyatların öncesi sonrası görüntülerini göndermemiz mümkün değil. muayene geldiğinizde yaptığımız tüm ameliyatların öncesi sonrasına bakabilirsiniz.

Selma
Ziyaretçi
Selma

Merhaba, labioplasti oldum 1 hafta olduyor. Daha önce 6ay önce olmuştum görüntüden memnun kalmadığım için revizyon yaptırdım. 7gün olmasına rağmen hala oturamıyorum ve makatıma kadar dikişlerim var. Baticon kullanmıyorum doktorum başka bi ilaç kullanmamamı söyledi siz öneriyor musunuz?

Jin. Opr. Dr. Özgür Kartal
Ziyaretçi

size nasıl bir düzeltme yapıldığını bilmiyorum doktorunuzun önerdiği ilacı kullanabilirsiniz. batikon cildi kurutuyor verilen kremi kullanmanız daha iyi olur.

Gynecoestetic