Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık zarı dikimi sırasında yapılan vajinal daraltma işleminden ek ücret almıyoruz. Bizim ameliyat tekniğimizde bir miktar vajinal daraltma işlem gereği yapılmaktadır.

Kızlık zarı dikimi ile beraber yapılan vajinal daraltma kızlık zarı dikiminin başarısını arttırdığı gibi sonrasında yaşanan cinsel ilişki kalitesini de kesinlikle arttırmaktadır.

Doktorumuza ve sekreterimize işlemle ilgili her konuyu sorabilir isterseniz whatsapptan da yazabilirsiniz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi olarak bilinen flep yöntemi fiyatı İstanbul, Bursa, Kocaeli, Sakarya, İzmit, Adapazarı, Yalova, Bolu, Düzce gibi yerlerde 1500 ile 3000 tl arasındadır.

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları ise 1250 ile 1750 tl arasındadır.

Kızlık zarı onarımındaki başarı ameliyatı yapan doktorun bu konudaki tecrübesine ve bilgisine göre değişmektedir. En önemli konu budur. Bir sonraki ise ortamın hijyenik ve temiz olmasıdır.

Bir çok yerde kaliteli dikiş malzemelerinden bahsedilmektedir bu işlemlerde kullanılan cerrahi malzemeler hemen hemen her yerde aynıdır. Bu dikişler çok pahalı değildir hiçbir doktor 3-5 lira için bu riski almak istemez.

Bazı kazalarla veya cinsel ilişkiyle yırtılmış zedelenmiş kızlık zarının onarılması mümkündür. Kızlık zarı dikimi fiyatları hastaların isteklerine ve bazı nedenlere göre değişkenlik göstermektedir.

  • Kızlık zarındaki onarılacak yırtığın büyüklüğüne ve sayısına
  • Geçici yada kalıcı dediğimiz flep yöntemiyle yapılmasına
  • Kızlık zarı dikimi işlemi sırasında uygulanacak anestezinin türüne
  • Kızlık zarı dikimi sırasında yapılacak diğer genital estetik ameliyatlara
  • Kızlık zarı dikim işleminin yapılacağı merkeze ( muayenehane, hastahane)

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı 10-15 yıl gibi uzun süreler dayandığı için, ameliyat süresi ve işlem daha zor olduğu için geçici kızlık zarı dikimine göre fiyatı daha yüksektir.

Çoğu yerde kızlık zarı dikim fiyatı yırtık sayısına göre artmaktadır, bizim bu şekilde bir fiyatlandırmamız yoktur. Yırtık sayısının artması bizim uyguladığımız kızlık zarı tamiri fiyatını arttırmaz.

Genel anestezi ile uyutularak yapılan kızlık zarı diktirme fiyatı lokal anestezi ile yapılan işleme göre daha pahalı olmaktadır. Lokal anestezi bu işlem için kesinlikle yeterlidir. Panik atağı olanlarda yada işlemden çok korkan hastalarda uyutularak işlemlerinin yapılması işlemin başarısı için daha iyi olmaktadır.

Kızlık zarı dikimi ücretleri hastanın aynı anda yapılmasını istediği genital estetik ameliyatına göre değişmektedir. ( labioplasti iç dudak estetiği, dış dudak estetiği, vajinal daraltma, klitoral un-huding klitoris üzerindeki kalın derinin inceltilmesi, g noktası enjeksiyonu ). Bu ameliyatlar aynı anda yapılırsa ücretler daha uygun olmaktadır. Çünkü anestezi ve otelcilik hizmetleri için hasta ayrıca para ödemek zorunda kalmayacaktır.

Yukarıda belirttiğimiz gibi biz kızlık zarı dikimi işleminde bir miktar vajinal daraltma yapıyoruz ve hastalarımızdan ek ücret talep etmiyoruz.

Kızlık Zarı Dikimi Video

Kızlık zarı dikimi fiyatları istanbul da özel muayenelerde hastanelere göre daha uygundur.

Hastalar kızlık zarı dikim işlemlerini genellikle özel muayenelerde yapılmasını istemektedir. Bunun nedeni bu işlem yapılırken kimse ile karşılaşmak istememelerinden ve kayıtların gizliliği konusundaki hassasiyetlerindendir.

Kliniğimize kızlık zarı dikimi için gelen hastalarımızın randevularında bu hassasiyetlere dikkat edilmekte ve randevuları için geniş bir süre verilmektedir.

Önceki Makale
Sonraki Makale

Yorum Yapabilir / Soru Sorabilirsiniz

avatar
  Subscribe  
Bildir
Gynecoestetic